سوالات مربوط به بازگرداندن کالا

بله، اگر کالا دارای آسیب دیدگی باشد یا با آنچه که فروشنده در فروشگاه خود ذکر کرده مطابقت نداشته باشد امکان مرجوعی کالا وجود دارد.

شرایط بازگرداندن کالا تماما به شرایط فروشنده بستگی دارد. برای بازگرداندن کالا در مرحله اول با فروشنده تماس بگیرید و این موضوع را با فروشنده در میان بگذارید. در صورت عدم پاسخگویی از طریق فرم تماس با ما این موضوع را با کالانکس در میان بگذارید تا کالانکس این مورد را پیگیری کند.

بعد از ثبت درخواست استرداد در صورت عدم پاسخگویی فروشنده این موضوع را از طریق فرم تماس با ما یا تماس مستقیم با کالانکس درمیان بگذارید تا پشتیبانان کالانکس این موضوع را پیگیری نمایند.

شما در حساب کاربری خود میتوانید با انتخاب گزینه درخواست استرداد در بخش سفارشات درخواست خود را ثبت کنید.

از آنجا که کالانکس تولید کننده و فروشنده نیست و سعس بر این دارد تمامی کالاها در بالاترین کیفیت خود باشند اما نمیتواند هیچ محصولی را تضمین کند. برای گارانتی محصول و ضمانت آن از فروشنده بخواهید تا محصول مورد نظر شما را گارنتی نماید.

شما در بازه زمانی هفت روزه امکان مرجوع کردن کالا را دارید.

خیر، امکان بازگشت کالا پس از دیافت وجود ندارد اما در بعضی موارد میتوانید ببا فروشنده تماس گرفته و شرایط را برای او بازگو کنید.

رسیدگی به کالای مرجوعی بر عهده فروشنده است و کالانکس بر این امر نظارت میکند. برای آگاهی از روند مرجوعی با فروشنده در ارتباط باشید.

بله، در صورت مغایرت کالای ارسال شده با سایت از دریافت آن خودداری نمایید و آن را بازگردانید و به فروشنده یا کالانکس اطلاع دهید.

بله. در صورت بروز آسیب دیدگی یا هرگونه نقص در کالا آن را تحویل نگیرید و آن کالا را بازگردانید.

برای بازگرداندن کالا شرایطی که فروشنده تعیین کرده است معیار کالانکس است اما به طور کلی محصولاتی که پلمپ آنها باز شده باشد(مثل لوازم آرایشی یا بهداشتی)، محصولاتی که نیاز به نصب توسط نمایندگی های مجاز دارند و خریدار بدون هماهنگی از محصول استفاده کرده است قابل بازگرداندن و مرجوع کردن نیست.