خدمات کالانکس

کالانکس برای تمامی کسانی که کسب‌وکار دارند مناسب است. هر شخصی که محصولی در کارخانه، کارگاه،تولیدی یا منزل خود تهیه و تولید یا هر نوع کالای مجاز و ارزشمند تولید می‌کند یا عرضه کننده انواع محصول و خدمات است میتواند در کالانکس فروشنده شده و فروشگاه خود را راه‌اندازی کند

خدمات کالانکس به دو دسته تقسیم بندی می‌شود:

دسته اول: خدمات فروش محصول مناسب برای کسب و کارهایی که محصول فیزیکی ارائه می‌دهند

دسته دوم: خدمات رزرو مناسب برای کسب و کار و مشاغلی که شغل های خدماتی مانند آرایشگاه ها و سالن های زیبایی، هتل ها و رستوران ها، کلینیک ها، پزشکان، طراحان و….

تمامی شغل هایی که کار خدماتی و ررزو انجام می‌دهند می‌توانند از این خدمت استفاده نمایند. مشاغلی مانند:

آرایشگرها، سالن های زیبایی، پزشکان، کلینیک ها، هتل ها، رستوران ها، اجاره وسیله نقلیه مانند اتوموبیل موتور و دوچرخه، کافی شاپ ها، تالارها، تشریفات، برگزار کننده تورهای تفریحی، اجاره غرفه‌های نمایشگاهی، استخر ها و پارک‌های آبی، خرید و فروش انواع بلیط (سینما، تئاتر، نمایشگاه،همایش، سمینار ها و وبینارها، کنسرت)، مراکز تفریحی و گردشگری (موزه، باغ وحش، شهربازی)، نوبت دهی ( مشاوره، وکیل، معلم خصوصی، آتلیه، باشگاه، مربی ورزش خصوصی، کلینیک های دندان، بینایی سنجی)، خدمات شستشو(قالیشویی، شرکت های نظافتی، تعمیرگاه خودرو، کارواش) ، رزرو لباس عروس، چاپخانه، طراحان،معماران، حمل و نقل، ترجمه و….

بله، در صورت هر گونه تغییر آن را با پشتیبانان کالانکس در میان بگذارید تا این تغییرات برای شما اعمال شود.

بله، شما با تکمیل اطلاعات کسب و کار خدماتی خود و ارسال آن به کالانکس می‌توانید سفارشی کردن تنظیمات خدمات رزرو را درخواست کنید.

تبلیغات در کالانکس به چند صورت انجام می‌گیرد که به شرح زیر است:

تبلیغات در صفحه اول سایت: برای بازدید بیشتر و رشد کسب‌وکار و افزایش فروش کالانکس این جایگاه را برای فروشندگان فراهم کرده است.

تبلیغات در صفحات مختلف سایت: کالانکس به جز صفحه نخست سایت در دیگر صفحات نیز تبیلغات هدفمند و مناسب با کسب و کار مربوطه انحام خواهد داد.

تبلیغات کلیکی در سایت: یکی دیگر از انواع خدمات تبلیغات کالانکس تبلیغات به صورت کلیکی می‌باشد که باعث رشد و نمایش بیشتر فروشگاه و محصولات شما می‌شود.

تبلغات در گوگل: تبلیغات در گوگل به صورت مختلفی انجام می‌شود که این نوع تبلیغات باعث نمایش فروشگاه‌ها شده و با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را برای فروشنده به دنبال خواهد داشت.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی: تبلیغات کالانکس تنها محدود به گوگل نمی‌شود و در شبکه های اجتماعی تبلیغات هدفمند انجام خواهد شد.

برای دریافت خدمات رزرو کافی است در هنگام ثبت نام به عنوان فروشنده یکی از اشتراک های خدماتی را انتخاب نمایید. پس از انجام  و تکمیل خرید خود، یک فرم برای شما ارسال خواهد شد تا اطلاعات مورد نیاز کسب‌وکار و خدمات شما ثبت شود پس از ارسال اطلاعات به کالانکس خدمات رزرو شما در حساب کاربری شما شخصی سازی می‌‌شود.

در صورت بروز هرگونه مشکلی از طریق فرم ارتباط با ما کالانکس را از این مشکل آگاه سازید تا کالانکس این موارد را پیگیری نماید.

بله، شما میتوانید فاکتور سفارش انجام شده را دریافت نمایید و اگر تمایل دارید آن را برای مشتری ارسال نمایید.