سوالات متداول ثبت نام در کالانکس

در صورتی که پرسش های مطرح شده را مطالعه کردید و پاسخ سوال خود را نیافتید از قسمت تماس با ما، سوال خود را مطرح نمایید.

شما به راحتی می‌توانید به عنوان مشتری، عضو سایت شوید. تنها کافی است در سمت چپ صفحه از قسمت ورود/ ثبت نام دکمه ایجاد حساب کاربری را انتخاب کنید و وارد صفحه ثبت نام شوید و با وارد کردن شماره موبایل ، رمز عبور مورد نظر، ایمیل و کد دریافتی از کالانکس می‌توانید به راحتی عضو سایت شوید.

برای ثبت نام به عنوان مشتری تنها به یک شماره موبایل فعال و یک ایمیل معتبر نیاز دارید.

شما به آسانی میتوانید به عنوان فروشنده ثبت نام کنید. از قسمت ثبت نام که در سمت چپ شما قرار دارد وارد صفحه ثبت نام شوید و با انتخاب گزینه من فروشنده هستم اطلاعات درخواستی را وارد کنید.

در مرحله بعد، بعد از تکمیل اطلاعات اشتراک مورد نظر خود را انتخاب کرده و زمینه فعالیت خود را مشخص کنید.

در گام بعدی پس از وارد کردن اطلاعات و انتخاب اشتراک مورد نظر وارد صفحه پرداخت میشوید. پس از انجام پرداخت به راحتی میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید.

برای مشاهده آموزش کامل میتوانید از این قسمت استفاده نمایید.

شما برای احراز هویت خود لازم است مدارکی را به کالانکس ارائه دهید که این مدارک شامل: کارت شناسایی شما (که می‌تواند عکس کارت ملی، صفحه اول شناسنامه یا پاسپورت) باشد، تصویر قبض منزل و عکس از پروانه کسب شما باشد.

برای ایجاد یک رمز عبور امن بهتر است از اعداد، حروف بزرگ و کوچک و نشانه ها استفاده نمایید. به این نکته توجه نمایید که هرچه رمز عبور شما قوی تر باشد امنیت شما بیشتر حفظ می‌شود.

شما در هنگام ثبت نام می‌توانید اطلاعات کاربری خود را تکمیل کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید. چنانچه در هنگام ثبت نام اطلاعات خود را وارد نکرده‌اید می‌‎توانید پس از ورود به پنل کاربری خود نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایید.

برای آموزش کامل ویرایش اطلاعات حساب کاربری انجا کلیک کنید.

بله امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام وجود دارد. کالانکس از شما تقاضا دارد لطفا در هنگام وارد کردن اطلاعات خود نهایت دقت را داشته باشید.

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کردید کافی است در قسمت ورود، گزینه رمز عبور را فراموش کرده اید کلیک کنید تا برای شما یک پیام با محتوی رمز جدید ارسال شود.

برای آموزش های ایجاد و تغییر رمز عبور اینجا کلیک کنید.

خیر امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی وجود ندارد و تنها راه ثبت سفارش خرید از سایت است.

در صورت تصمیم گیری عدم همکاری با کالانکس کافی است از طریق فرم تماس با ما این موضوع را با کالانکس درمیان گذاشته تا پشتیبان های کالانکس با شما تماس بگیرند و این موضوع را بررسی کنند.